Dobrý den,

dnes jsem podpořil Váš projekt na základě nejčerstvějšího videa Svobodného vysílače z Moravy. Přiznávám, že iniciátorem a pátračem po informacích je manželka, která samozřejmě podporu poslala také. Nějaké informace o projektu máme už pár měsíců, dlouho jsme váhali, nevíme, s kým máme tu čest, ale postupem času důvěra převážila, tak ať se dílo podaří. Máme zájem o vystavení Vašeho certifikátu a chtěli bychom ho obdržet od Vás osobně (ve videu se o předávání certifikátů osobně zmiňujete). 

Také jste se zmínil o plackách a samolepkách E-Koruny, což bych velmi přivítal, neboť mám takovou malou klubovničku, kde se o víkendech schází větší počet přátel a sousedů a já bych potřeboval vyvolat zájem bez jakéhokoliv nátlaku. Vylepit logo E-Koruny a mít na sobě placku. To by mělo vyvolat otázky, a to by byl začátek jakési osvěty. Pokud máte logo ve větším formátu, rád si ho koupím. Držíme Vám i sobě všechny palce. 

Jsem rád, že jste se k nám přidali a srdečně Vás vítám mezi zakladateli. 

Tak jak jsem slíbil, tak se i stane. Jednoho krásného dne a podle vývoje to nebude moc dlouho trvat, ukončíme sbírku a dáme samotné Certifikáty do tisku. Jakmile pak budou vytištěné, tak naplánujeme tu cestu. V té chvíli bude ve hře spolupráce se zakladateli v daných zastávkách. Aby se domluvil nějaký prostor, kde bychom se mohli potkat. V případě malých vesniček se domluvíme, jestli někam přijedou anebo se u nich stavíme osobně. Budeme pořizovat záznam. Budeme seznamovat s aplikací a pomáhat těm, kteří to ještě úplně nebudou mít rozchozené, jako tu aplikaci. 

Nálepky zašlu, co se týká nějakého většího loga, to beru jako velmi zajímavý nápad. A teď myslíte jen logo nebo logo a nějaký doprovodný nápis? Třeba jako máme na těch malých: MÁME ŘEŠENÍ e-koruna.com

Pokud máte nějaký nápad a vlastně kdokoli, tak ať neváhá a píše. Nějak to pak dáme dohromady a vznikne téměř dokonalý plakát. A taky bychom se mohli shodnout na nějakém rozměru.

Dovolím si Váš email bez osobních údajů přečíst ve vysílání i s odpovědí. 

Každopádně brzy na shledanou… 

Dobrý den, Jirko,

k tomu logu, původně jsem myslel jen logo, ale ten text, co uvádíte, je skvělý. Pro případ, že by sousedé neprojevili přímou zvědavost, nabízí se jim tím cesta k vlastnímu pátrání. Velikost samolepky pro moji potřebu je cca formát A4. Teď mě napadá, jestli si SMÍM později nechat udělat věrnou kopii v plechu, pokud najdu výrobce na přání. V klubovničce mám totiž stěnu, kterou zaplňuji plechovými cedulemi. Nevím, jestli k takovému počínání není nutný souhlas majitele loga, tak se k tomu, prosím, vyjádřete. Nespěchám na odpověď. 

S přáním krásného dne Vladislav

Dobrý den, Vladislave,

jste malinko starší, ale přesto bych Vás požádal o tykání. Co se týká nějakého vlastního úsilí, tak upřesňuji, co je vlastně E-koruna: je to společné dílo nás všech. Neexistuje žádný majitel práv na logo nebo něco podobného. Vše by mělo být činěno s ohledem k ostatním a pokud možno se zachováním barev. Ale žádné povolení není potřeba. Jste majitel stejně jako já anebo kterýkoli jiný zakladatel. Bude to chvíli trvat, než si zvykneme, ale to přijde…

Pěknou neděli Jirka 

S Luďkem jsme řešili dohledání platby. Přepisuji platby z účtu ručně a nevím jak, ale stalo se, že jsem právě Luďka nějak přeskočil a neuvedl v Síni Zakladatelů. On si toho naštěstí všiml a upozornil na to. Na základě toho jsem kontroloval všechny platby a Síň Zakladatelů a našel jsem ještě asi tři vynechané platby. Prosím, fakt moc prosím omluvte tento přehmat a zároveň projděte Síň Zakladatelů, jestli tam jste uvedeni a také jestli tam není nějaká chyba. Můžu špatně napsat příjmení, protože na účtu občas chybí diakritika. Jednoduše nikdo není neomylný, tak žádám o kontrolu. Aktualizace má drobné zpoždění, protože se to vkládá ručně. Pokud je tam určité datum platby a Vy se tam nevidíte, tak je něco špatně. Potom pište na email ekoruna@email.cz

Paní Hana:

Ještě jednou velmi děkuji, že jste. (Tím má na mysli všechny zakladatele, jen aby nedošlo k nedorozumění). Ani nevíte jakou radost a naději  opět získávám v posledních dnech z celého dění, nejen u nás v naší republice, ale vůbec na celém světě. Pracuji jako asistent pedagoga a vychovatelka ve školní družině a nesmírně si přeji, aby naše děti po nás zdědily krásný svět. A kdybych mohla přispět alespoň malinkou částečkou do tak úžasné myšlenky, která se nyní rodí, a pevně věřím, že způsobí velkou změnu, budu naplněna všeobjímající láskou a neskonalou radostí, že jsem mohla být u toho.

Tím, že spojujeme naše síly, naše myšlenky, a že našim palivem je Láska, jak jste napsala všeobjímající Láska, tak tvoříme vlnu s mocí skutečně změnit svět. Někdo si myslí, že je to v tom systému, v těch číslech, ale ve skutečnosti to je právě v tom, co se odehrává na pozadí. Mám i nutkání nazvat tohle období: setkáním a spojením světelných bytostí. Jasně je to přehnané, ale fakt je, že co zakladatel, to člověk s velkým srdcem a to je pro mě světelná bytost. Snad mi světelné bytosti odpustí tuhle troufalost. 

Doufám, že se potkáme, když budeme křižovat zemi dvouocasého lva.

Dobrý den,

Tak do třetice. Zrovna poslouchám váš nový příspěvek na SV a tedy se dozvídám,že je třeba ještě datum narození a pokud mám firmu,což mám, tak posílám dodatečné info.

Vlasové Studio Petra, Palackého 396, Třinec

paráda! Hned v dalším vysílání Vám udělám reklamu, i když teď toho máte jistě až nad hlavu. V jednom z pořadů jsem se pozastavoval, co jste vládě udělali, že po vás, jako po kadeřnicích tak jdou. Na stránkách to také uvedu, co možná nejdříve.

Zdravím Vás

Jé děkuji, už mi psal jeden můj zákazník, že viděl, že jsem taky mezi zakladateli, jmenuje se Radim Mikulka a je taky zakladatel. A dnes jsem šla do práce a kamarád na mě z auta volá, že se dnes díval na síň zakladatelů a že mě tam viděl a že to je super projekt a taky ho podpoří. Tak se budu těšit na další poslech s Vámi a děkuji za vše. Ještě tomu moc nerozumím ohledně e-koruny, jak bych to mohla v práci mít, ale nevadí, vše doufám pochopím ve správný čas. Mějte se krásně.

Pěkný den, Petro,

před chvíli jsem odpovídal Vaši kolegyni, kadeřnici z Popradu. Začínám chápat, proč vládě leží kadeřnice v žaludku. Jste pozitivní a skvělé. Je úsměvné a zároveň milé, jak nerozumíte, propojení služby s E-korunou a zároveň jste ji podpořila. 

Pokusím se to trochu osvětlit. Někde musíme začít a právě služby jsou nejlepší, včetně například pěstitelů nebo chovatelů slepic. Nemusíte tolik nakupovat “zvenčí.” Jako myslím za Kč. Když budete mít menší část tržeb v E-korunách, tak Vás to nezruinuje a zároveň nebudete muset měnit zpět na Koruny české. Vzápětí v nejbližším okolí začnou i další živnostníci a obchody přijímat E-korunu. Třeba na trhu. Jedné paní uděláte vlasy a ona zaplatí E-korunou. Vy půjdete na trh a za E-koruny koupíte třeba vejce a čerstvé mléko. Farmář může koupit třeba pletivo. O půlnoci někomu bude stržen ten mikro úpis, ale hned další den pustí E-koruny do oběhu. I jako Partneři E-koruny budete dostávat odměnu z toho společného balíku úpisů. Ta výše bude závislá na tom, jak velkou tržbu jste udělala v E-korunách. Ne jak velké množství E-korun držíte. Čili když se zachováte chytře a většinu pustíte dál, tak budete o půlnoci odměněna. Jistě to tak nejde do nekonečna, ale začátek může být velmi výhodný pro všechny zúčastněné. Navíc získáte nové zákazníky, protože provozovny přijímající E-korunu budou vyhledávané. Podnikám už 27 let a moc dobře si uvědomuji sílu, kterou nám E-koruna poskytne. S E-korunou nám bude dobře, moc dobře. A dařit se nám bude, jako nikdy předtím.

Ostatně Radim chápe E-korunu moc dobře, je s námi už od minulého roku, tak ho vyzpovídejte, když ho budete mít v křesle… 🙂

Pěknou neděli

Dobrý den,

dnes jsem na váš účet zaslala 1000,- Kč, váš produkt mne hodně oslovil, děkuji za to, co děláte.

Mám malý obchůdek – Krámek u lesa – u nás v Bukovince, který budu otevírat v průběhu července, Prodávat zde budu převážně regionální produkty a produkty od malých českých výrobců. Webové stránky zatím nemám, jsem pouze na facebooku: 

https://www.facebook.com/kramekulesa

krásně funguje odezva. Ukázková spolupráce! Brzy umístím mezi partnery na stránkách www.e-koruna.com

Dobrý den pane Sapeto,

velice ráda jsem se zapojila do projektu a opravdu si umím i vzhledem k mému věku představit život ve společnosti, kterou bychom mohli všichni společně vytvořit a v ní spolužít.

Vlastně po takovém spolužití již dlouho toužím. Při představování projektu mívám slzy dojetí, ale jsou to slzy radosti. Velice dobře jsem seznámena s výukovým systémem paní Montessori a opravdu bych všem našim dětem přála, aby mohly vyrůstat v přátelském spolupracujícím prostředí, kde je samozřejmostí respektovat sebe i ostatní, není soutěživost, děti se učí samozřejmě a znalosti jsou pro ně a rády je předávají ostatní.

Mám osm vnoučat a čtyři z nich to štěstí měly a mají.

Jsou i jiné vzdělávací systémy, ale základ není v systému, ten je v lidech, kteří svou práci vykonávají s láskou a porozuměním ne jen z povinnosti.

Vím, že v každé lidské bytosti je láska, jen někteří ji ještě neumí nebo se stydí ji projevit.

Podpořila jsem Vámi předložený projekt.

Budu vaši myšlenku šířit a posílat dál i po větru.

Dobrý den, paní Evo,

čím dál tím více jsem rád, že jsme se vydali touhle trnitou cestou: tvoření od zdola. Kde hledání jednotlivých pozitivních, láskyplných a milých lidí trvá o trochu déle. Dnes to vidím, jako to nejlepší, co se nám mohlo stát. Děkuji všem politikům, které jsme oslovili, že nechtěli ani slyšet o jiné možnosti, která by vedla ke svobodě a všeobecnému uvědomění. A je více než jasné, že nikdo jiný než my sami, lidé vědomí si moci Lásky a spolupráce, uskutečníme to, co je aktuálně více než potřebné. 

Také mě těší, že se shodneme na prospěšnosti systému vzdělávání, jako je například právě Montessori. 

Každý den nás je víc a víc a to je nejvíc!

Dobrý den.

Díval jsem se na transparentní účet, a něco se mi na něm nepozdávalo.

1) první transakce, tj příjem byla někdy na jaře 2019, a brzy na to byl i vydej 75 tis. Ale celkový příjem byl menší. Jak je to možné?

2) k celkovým číslům, součet výdaje sedí, ale pak je příjmy minus výdaje jedno číslo a zustatek na účtu druhé číslo, a opět rozpor.

Nezlobte se, že do toho šťourám, ale jsem sympatizant, a byl bych nerad, aby na nějakých nedorozuměních nebyli odrazeni zájemci.

v pořádku. Problém je v tom, že celá historie nejde otevřít. Všechny banky poskytují pouze rok zpět. Všechny vklady najdete na našich stránkách v Síni Zakladatelů.

Účet byl založen 12.7.2018 a tak již nelze otevřít celou historii.

chci se zeptat 

zda podpora neboli vklad  je i pro lidi kteří již nepracují

přeji příjemný den 

kdo může, pomůže. Kdo nemůže, jen počká na spuštění a dočká se pomoci. Jinak neexistuje omezení pro nikoho.

Krásný slunečný podvečer,

začala jsem sledovat Vaše pořady a myšlenka E-koruny je tak nádherná, že se už těším na to, až se spustí aplikace. 

Posílám 1000,- Kč na podporu vývoje aplikace.

Pokud obdržím certifikát, bude to pro mé vnuky, aby jednou viděli, že jejich babička viděla v této aplikaci nádhernou budoucnost pro všechny lidi a že se nebála uvěřit, že se něco takového může podařit a PODAŘÍ. 

I dnes i Vám krásný slunečný podvečer, 🙂

to teda uvidí a budou jistě hrdí, ovšemže ne jen kvůli tomu.

Jen malinký detail. Prosím ještě datum narození.

Nemáte úplně obvyklé příjmení, nicméně je to součást Certifikátu.

Začínám se dostávat do věku, kdy bych si měla užívat důchodu, cestovat, věnovat se vnoučkům, ale prozatím “makám”. Nedávno mne napadla jedna krásná myšlenka, že “Bohatství státu, země by se nemělo posuzovat podle množství miliardářů a bohatých lidí, ale podle množství bohatých a spokojených důchodců”.

Důchodci, kteří dostávají důchod ve výši 4.700,- Kč (a to dostávají, protože je doručuji) by si zasloužili větší uznání, protože pracovali, dřeli a budovali lepší společnost pro své děti. Dneska ale vidíme, jak se na ně dívají a ti “NAHOŘE” by byli nejradši, aby nemuseli vyplácet žádné důchody “NEPRACUJEŠ – NEJÍŠ”, na a co, že už má své odpracováno. 

Promiňte, že jsem se tak rozepsala, ale tato situace mne tak hrozně štve.

S přáním krásnějších a lepších zítřků přeje živý člověk Eva

Pěkný den Evo,

doplnil jsem a jen v krátkosti k tomu, co jste uvedla na konci:

To byl první impuls k tvorbě E-koruny. Důchody jako takové. Vyřešit, navýšit a kde na to vzít.

Teď už vím jak to funguje. Kdo se ptá, dostane odpověď. Kdo hledá, najde.

Máme řešení a postupně nabíráme i moc skrytou v Lásce těch, kteří rozšiřují naše řady. 

Pěknou neděli a děkuji…

Věřím, že tato myšlenka, cesta má smysl, ráda jí podpořím a doufám, že i mnoho z nás, aby se mohla uskutečnit. Ráda bych byla i její součástí.
Myslím, že je už opravdu načase to tu změnit. Změnit nastavení celkově a žít v harmonii.

Ledy se začaly hýbat a kapky se začaly slévat dohromady. Nabíráme sílu a to je moc pozitivní zpráva.

Děkuji, že jste s námi. Třicátníci jsou mezi námi vzácní…

Prosím o zaslání “placky” Ekoruny.

Děkuji za tento počin a přeji nám všem zdar a krásné dny.

Pokud mám ještě něco pořešit z mé strany nebo pokud se mohu nějak zapojit, ráda se zúčastním.

Zdraví Anna 

Dobrý den, (chtěl jsem napsat Aničko, ale nakonec jsem to nenapsal. A tak využiji této chvíle a požádám milé dámy Zakladatelky, aby mi nabízely tykání. Já to udělat nemůžu, je to v rozporu s etiketou. A já nechci být odtažitý a vykání mi tak připadá. Navíc E-koruna je jako jedna velká rodina nebo to přeháním?)

je toho celkem dost, ale myslím, že v tom příštím týdnu odešleme. 

Až dozraje čas a budeme plánovat cestu po republice, tak budeme rádi, když nám v těch jednotlivých destinacích někdo domluví nějaký prostor, ať se můžeme potkat a popovídat si.

Moc se těším, je to spousta míst, kde jsem ještě nikdy nebyl.

Dobrý den,

děkuji za odpověď.

Těším se na placku a budete-li cestovat, ráda Vás potkám a pokud bude třeba, budu shánět prostor.

Nechť se nám daří.

Krásné dny přeju

Anna

Dobrý den pane Jiří S., 

včera jsem odeslala příspěvek na účet E-koruny. Velice ráda Vás poslouchám a jsem šťastná, že mohu být účastna

u zrodu tohoto velkolepého projektu. Vnímám, že je dobré tuto myšlenku šířit, propagovat, otevřeně pustit do světa.

Proto, bych ráda i s přesvědčenou hrdostí – sebejistotou nosila odznak-placku, o které jste mluvil v posledním vysílání

SV studio Morava. Budu se nadále seznamovat se základními pilíři Nového Věku a přeji vám i vašim blízkým úspěch,

nám všem.

“Kéž jsou všechny bytosti šťastny”

Dobrý den Alenko, 

snad se neurazíte, ale už jsem musel. Před chvíli jsem odpovídal paní Anně a odpustil jsem si oslovení Aničko. Je sice pravda, že se neznáme. Ovšem jsme si jistí, že se neznáme? Není náhoda, že se osudové linky spřádají tak, že se (podle mě) opět setkáváme. Opravdu velká část zakladatelů na mě působí jako staří přátelé z dávných dob. Uvidíme, co teď a tady dokážeme, když opět spojíme síly.

Hned z kraje příštího týdne pošleme základní balíček. Děkuji a přeji moc pěkný víkend.

Jirka

PS: neusnadňujete mi to, když mi v adrese nepíšete PSČ :o)

PEKNY DEN VAM PRAJEM, 

DAKUJEM VAM SRDECNE, ZELAM VAM VSETKYM VELA INSPIRACIE, SIL, PRIAZNIVYCH OKOLNOSTI A HLAVNE PLNE ZDRAVIE A STASTIE VO VASOM NADCASOVOM KONANI, SKUMANI, HLADANI, SPAJANI…

POCUVAME VAS AJ NA SLOVENSKU, SIRIME, PODPORUJEME ENERGETICKY.

SRDECNE VAS POZDRAVUJEM, S PRIANIM VSETKEHO DOBREHO

PEKNY CAS VAM ZELAM.

Dobrý den,

je fakt skvělé, že nás vnímáte a dost silně i u vás na Slovensku. 

Těším se, jak budeme dávat na stránky další jazyk a vydáme Slovenskou verzi aplikace.

Tu energii budeme potřebovat a už teď cítím, jak ke mně proudí ze všech koutů.

Za to a nejen za to, moc děkuji

Dobrý den pane Jiří, 

cítím, že právě teď dozrál čas k tomu, abych Vám napsala. Především bych vám chtěla poděkovat za to, co děláte a hlavně jak to děláte. Osobně jsem nikdy v životě finančním projektům nerozuměla, hlavně jsem jim teda nevěřila, multilevelové akce mě obcházely velkým obloukem, protože zřejmě mé vyzařování jim ani nedovolilo se ke mě přiblížit, zato jsem v hlavě měla vždycky myšlenky, proč se nemůžou mít dobře všichni, proč musí být doktor placený víc než třeba pekař, vždyť jeden bez druhého stejně ” nemohou” existovat atd….dost velkou část svého života jsem si myslela, že jsem asi opravdu “Majka z Gurunu” (určitě znáte ten starý slovenský seriál :-)) nebo z nějaké jiné planety. Asi bylo potřeba prožít všechny tyto zkušenosti, abych se dostala až sem a konečně se probrala z dlouhého spánku… Nebudu Vás zdržovat svým příběhem vzestupů a pádů… v každém případě si dovolím tvrdit, že toto, co děláte je zhmotněním mých vizí a přání, o kterých jsem snila a které jsem si nedovolila ani říct nahlas, aby se nerozplynuly v tomto chaosu, který tady teď (myšleno z dlouhodobého hlediska) je. A jak jsem psala už v úvodu…už vidím světlo na konci tunelu…

Přiznám se, že vůbec tomuto světu financí nerozumím, moje hlava to vůbec neumí zařadit a logicky matematicky sesumírovat, ale  vím, jak reagovalo mé srdce, když to slyšelo v různých pořadech a vysíláních na svobodném vysílači. Rozechvělo a Rozezvonilo se v hrudi tak, že to snad bylo slyšet po celém Vesmíru. Možná, že právě tak zvoní Cedry (v mých představách).

Bude mi ctí se jakkoliv do tohoto projektu zapojit a stát se součástí jeho zrodu. Minimálně teď odesílám peníze na účet za sebe a za manžela, který mimochodem začal spolupracovat s paní Vítovou v ANS a celé mi to vlastně začalo dávat jeden velký smysl…velký začátek něčeho nového, převratného, smysluplného, lidského….a možná že právě takto byl rukou Stvořitele zapsán přechod do Zlatého věku!!!

Děkuji za váš čas a za přečtení mého emailu. Co se týká praktických věcí, tak bych Vás ráda požádala o zaslání těch reklamních předmětů (odznáčky 2x, samolepky 3x – nalepím to na auta a na výlohu prodejny (máme na Šantovce v Olomouci obchod s dětským oblečením, tak ať to lidi vidí). Mluvil jste také o zakládajícím certifikátu (ne, že bych byla doslova sběratelkou takových listin), ale cítím, že tento má z hlediska Času a Prostoru jakousi vícerozměrnou funkci. 

Ještě jednou velké díky!!!

Dobrý den Michaelo,

doufám, že nevadí vynechání oslovení paní. V jednom z pořadů jsem řekl, už to bude delší čas, že se v hodně věcech ztotožňuji s Antoinem de Saint Exupéry, zvláště pak s knihou Citadela, která žel nebyla dokončena autorem. Ovšem texty pochází od něj. A v určité části se tam zmiňuje o rozhovoru s jedním bláhovým člověkem, který chce postavit tak velký dům, aby se do něj vešli všichni jeho přátelé. A ta hlavní postava, fiktivní vládce v pouštní zemi, odpoví, že to je nemožný cíl. Nelze postavit dům, do kterého by se vešli všichni. Jen my sami si ve svém srdci můžeme postavit takový příbytek. A lidé jsou skoupí na přátele. Vybírají a přebírají, přitom by mohli mít přítele v jakékoli lidské bytosti. Možná je to tím, že něco od nich očekávají, a když se jim to nedostane, tak ruší přátelství. Ovšem je to omyl. Vždy něco získávají. Každé slovo vyměněné s druhým člověkem, každá činnost, kterou společně tvoří, je přínosná. 

Když jsem četl ta slova, tak jsem došel k rozhodnutí, že budu pokládat za přítele každého, s kým budu mít tu čest. Pravda, že ne vždy se to vyplatilo. Jsou pořád takoví, co druhé zneužívají, ale tím nás posilují. Sami sobě škodí. Pochopil jsem, že to není můj problém a jakékoli ztráty mi budou brzy nahrazeny. A ti, kteří se snaží žít na úkor druhých, zaplatí možná až příliš vysokou cenu. Tak sáhodlouze jsem chtěl vysvětlit osobnější oslovení. Je to i z toho důvodu, že Zakladatele beru jako své nejbližší spolupracovníky. To není to správné slovo, lépe spolutvůrce. Protože to, co děláme, není v moci jednoho člověka a není to ani v moci toho tisíce očekávaných Zakladatelů. Bude potřeba rozsáhlejšího propojení a měli bychom to cítit jako poslání, jako smysl bytí. A k tomu si myslím se nemůžeme vzájemně chovat odtažitě. Všeobecně se mluví tak, že se neznáme, tak si musíme vykat. Protože nevíte, co můžete od druhého čekat. Co takhle zkusit nečekat nic. Jako náš příklad: tři roky se snažím něco dostat na svět a pomalu se přidávají další a další. Nyní se to zrychluje. Dávám do toho nějakou energii a celé to pro některé lidi vypadá podezřele. Svět je tak strašně zkažený, že i na podanou ruku je pohlíženo jako na ostnatý drát. Vůbec by mě nenapadlo, že E-koruna bude v někom evokovat nějaký druh podvodu, ale děje se to. Lidé si myslí, že nikdo pro druhého nic neudělá jen tak. A pak jste Vy a další stovky těch, kteří poslali nějaké tisíce. Udělala jste to pro úplně cizí lidi. Pro ty, kteří dnes vůbec nevědí o existenci myšlenky, co změní svět. Jsou takoví, co si myslí, že to je o těch penězích. O těch dvou milionech, které jsou stanovené jako cílová částka. Kdyby to bylo jen o nich, tak máme dávno hotovo. Bohatých investičních společností jsou mraky, ale jaký by byl finální produkt? Spojení tisíce lidských myslí, a to neobyčejných lidských myslí, dokáže stvořit dokonalou E-korunu. O to jde a ne o peníze. Je to symbolická tisícovka. Je to nějaká energie práce a úsilí proměněná v tisíc Korun českých. Ovšem to nejdůležitější se odehrává v mysli každého Zakladatele, kdy si představuje svět s E-korunou. Sní o tom světě a ten sen se začne realizovat. Je pro nás důležité, aby Zakladatelů bylo co nejvíce, ne aby dávali, co nejvíce peněz. Ano je tam ta odměna pro Zakladatele, ale ta je směšná v porovnání s tím, co budou dostávat běžní uživatelé po tom, co UTRATÍ 1000Kč přes E-korunu. Nevěřím tomu, že Zakladatele láká právě odměna. A i kdyby ano. Aktivují-li své myšlenky k tomu, aby E-koruna fungovala, proto aby získali své odměny, tak i to bude ku prospěchu věci. Je to také důvod, proč často popisuji výsledek. Konečný stav. Jakmile kritické množství lidí začne myslet na ten stav, vesmír zařídí vše k tomu, abychom se do toho stavu dostali. Proto zním jako kazatel, jak mě někdo označil. Snažím se ukázat obraz, a čím více lidských myslí bude přeneseno v tento obraz, tím dříve se bude realizovat.

Jsem se pěkně rozepsal. Omlouvám se, ale myslím, že je potřeba osvětlit některá fakta, i když jste se na ně neptala. Jde o to, že se šíří domněnky a já musím reagovat. Zrovna jsem začal odpovídat na Váš email, tak proto to víte jako první.

Iniciály zapsány a těším se na spolupráci. Příští týden budeme posílat všechny nálepky i placky.

Krásnou neděli…

A opět pozdrav ze Slovenska:

Supeeer dakujem uz sa da posielat aj z SK😜🤪👍 ja som majitelka kadernictva ….www.kadernictvo-ego.sk, Huszova 1Poprad  vsetko co mi vlezie skolim a smerujem ku Vam tuj tuj nech to fičiiii🍀👍

Ano jistě! Kadeřnictví je ideální místo. Jste skvělá! Doufám, že se brzy otevřou hranice a budeme moci přijet i k Vám.

Pěknou neděli a ať se daří…

Dobrý den přátelé, líbí se mi vás projekt, a když už jsem se jednou napálila, myslím, že tato vaše vize je nádherná. Už jen třeba znak e koruny je krásný. Není třeba ani popisu, protože vysílá mnoho světla kolem sebe a je příjemné se na něj dívat . Dále věřím v šikovnost  a chytrost českého národa. Velmi vám fandím. Poslouchám vaše vysílání, které hladí po duši, děkuji. Ráda bych se zúčastnila jako zakladatelka projektu. Jsem sice už v důchodu, ale mám dva syny, kteří nemají mnoho času a točí se ve víru života k uživeni rodiny atd., však to asi také znáte. Proto bych ráda certifikát na tři osoby, každá na 3000,-KC. Vím, že to není moc, ale víc nemohu. Prosím o odpověď jak to provést. Dále bych ráda věděla, jak bych mohla pomoci a být tomuto projektu trochu či více nápomocná. Přeji vám hodně Lásky, Světla a úspěch ve vašem projektu. S očekáváním odpovědi Dana

Milá Dano,

jsme moc rádi, že logo vysílá to světlo, které jsme do něj s Láskou vložili. Už jen tím, že jste napsala, že jste věnovala chvíli a v myšlenkách se s námi spojila, už tím jste se pomohla E-koruně k jejímu vzniku. Nejsem si jistý, jestli jsem správně pochopil, ale napsala jste, že chcete pro každého za 3000, což je hezké, ale opravdu není nutné vkládat tolik. Už jsem to někomu psal, že nejde ani tak o tu částku, ale především o to propojení našich srdcí napříč celou zemí. Ještě před měsícem to šlo pomalu, ale dnes už máme splněno přes 42%. Teď když píšu, tak jsme vybrali už 851 tisíc. Připraveno k platbě máme 280 tisíc, které vydáme s rozumem. Aktuálně se čeká na předání základní aplikace. Budeme ji v praxi zkoušet
a pak dáme do užívání veřejnosti. 

Co se týká pomoci, tak mluvit a mluvit s lidmi. Odkazovat na naše pořady, protože je těžké to nějak vysvětlit. Ani já to nedovedu v několika větách. Jedině trpěliví, kteří si vyslechnou více pořadů, pochopí. Řada lidí je zaměřena na technickou stránku a pro ně je to úplně nestravitelné. Nedává jim smysl, že se část, která tvoří zisk nejrůznějších finančních institucí, rozděluje mezi lidi. Nechápu, že právě lidé jsou spolumajiteli této instituce. A protože je to příliš krásné, tak to nemůže být skutečné. Jenže ono je. Ale k tomu musí každý dojít sám. S aplikací to bude jednoduché. 

Mějte se moc hezky. 

Vážení,

Situace v naší zemi a potažmo na celé naší planetě je „šílená“ a Váš projekt se mi v tomto „blázinci“ jeví téměř utopisticky, přesto jsem se rozhodla jej podpořit zasláním zakladatelského daru ve výši 10.000,- Kč, protože doufám, že je tímto možné celou tuto „zvrácenost“, která se teď děje a která nám pravděpodobně v ještě větším měřítku hrozí, změnit k lepšímu. Jen se trochu obávám, že většina lidí v tomto vidí vyřešení svého nepříznivého finančního zabezpečení, ale já jsem přesvědčená, že jen myslet na tohle nestačí. Vzhledem k tomu, že se objevují informace o další vlně virové epidemie s mnohem horšími následky, nařízení škodlivé vakcinace s mikročipy, uvedení G5 do provozu….atd, tak by se ve Vašem projektu mělo více hovořit o tom, jak se proti těmto nebezpečným eventualitám bránit. Hmotné zajištění je jistě fajn záležitost, protože odbourává stres s tímto spojeným, ale především také zdraví je pro kvalitu života důležité. Obávám se, že o zdraví a vlastně tím i délku života nás chtějí mocné vládnoucí elity připravit.

Možná, že se těmto hrozbám věnujete, nejsem časově schopná vyslechnout všechna vysílání na SV Studio Morava Radek, zvláště ta dřívější, protože jsem tento kanál objevila teprve nedávno, a já jsem to jen nezaznamenala, ale mám další problém. Chtěla jsem se zaregistrovat na Vaše stránky e-demokracie, abych získala více informací, vyplnila jsem přihlašovací údaje a vše potřebné k vytvoření účtu, ale nelze mi stránky e-demokracie otevřít, protože mi nejde účet založit. Musím se přiznat, že tato skutečnost ve mně vyvolala nepříjemné pocity ohledně funkčnosti systému e-demokracie a e-koruny. Trochu se za tyto pocity stydím, ale nemám ráda potíže hned na začátku a při tak obyčejných záležitostech, jakými by mělo být přihlášení se na stránky.

Na SV Studio Morava Radek jsem vyslechla, že potřebujete, aby lidé, kteří zaslali zakladatelský dar, zaslali své identifikační údaje. Nevím, zda bylo řečeno, jakou formou, ale jelikož jsem na stránkách e-koruny nenalezla nic, co by mě k tomuto nahlášení navedlo, tak to uvádím touto cestou.

Přeji Vám mnoho elánu a sil do dalších činností spojených s realizací projektu e-demokracie a e-koruny, věřím, že to není jednoduché a vyžaduje to hodně energie a nám všem přeji, aby tento projekt uspěl a přinesl lidem, když ne na celé planetě, tak aspoň v naší maličké vlasti spokojený život .

S úctou

Pavla

Dobrý den, paní Pavlo,

my utopisté musíme držet při sobě. Chtěl jsem to trochu odlehčit, ale ve skutečnosti bez utopických bláznů by se možná svět nemohl vyvinout pozitivním směrem. Ono se to má totiž tak, že jakmile překonáme kritické množství lidí, kteří budou v myšlenkách a nejen v nich žít v takovém světě, tak se ten svět začne podle toho utvářet. 

Jinak Váš dar je velmi štědrý. Takovou výši daru věnovali většinou lidé z nejbližšího okolí anebo firmy, které v E-koruně vidí obchodní potenciál. Děkujeme za důvěru a slibujeme, že ji nezklameme. 

Co se týká toho finančního zabezpečení, tak tam to nebude tak horké. Nemyslím si, že by 167 korun denně nějak vytáhlo trn z paty. Jiná věc jsou slova, která padla z úst Josefa Kozáka, kde to některým vyznělo tak, jako by někdo za někoho zaplatil dluhy. Tahle věc byla špatně pochopena a v absolutním rozporu s myšlenkami E-koruny. E-korunou vznikne ryzí oběživo a toto oběživo ponese informaci o součinnosti – soudržnosti – sounáležitosti. Tím dojde k tomu, že se tento směnný prostředek zbaví informace, kterou jsou zatížené všechny měny světa: strachu. To je něco, co se děje jako by na pozadí. Koruny české a vzápětí EURa, zůstanou na účtech v bankách. A tam ztratí vliv. 

V minulých týdnech proběhla snaha o jisté finanční ovládnutí E-koruny. To samo o sobě vypadalo atraktivně a lákavě. A zároveň to působilo podezřele. Podařilo se aktivovat některé zakladatele, kteří umí zjistit možné i nemožné informace a odhalili jisté nesrovnalosti. Každopádně to pro nás bylo hlavně varování, abychom se jednou provždy vyhnuli takovým návrhům, které by nás svedli z cesty. Most do lepšího světa je potřeba postavit pěkně od základů, aby byl pevný a přečkal staletí. Na zkratky už nesmíme reagovat. A to bych chtěl, aby se zapsalo do podvědomí každého Zakladatele, kteří jsou vlastně takovými strážci morálních hodnot.

Co se týká problémům s přihlášením do edemokracie.cz, tak sem tam, se někdo ozve a jakmile se to snažím řešit, tak mi napíšou, že už se jim to povedlo. Takže vlastně nevím, jaký problém tam je. Je tam komplikované to potvrzení přes kód, ale je to nutná forma zabezpečení. Dnes je taková doba, že jsou automatické programy, které se přihlašují do podobných platforem a pak tam šíří spamy. Prosím tedy o přesný popis problému, případně mi zkuste zavolat a projdeme si to, abychom chybu odhalili a odstranili.

Ano na webu není informace, že je potřeba zaslat zde na ekoruna@email.cz bližší informace o Zakladateli a není tam také pár dalších informací, třeba o tom, že po dosažení cílové částky budeme tisknout všechny Certifikáty se jménem, příjmením a datem narození. To je také důvod, proč to datum narození je potřeba uvést. Dále je potřeba napsat adresu, ať víme, kam Certifikát doručit.

Děkuji a příjemný, pohodový týden přeji.

Zdravím pane Jiří

jsem nadšená, konečně po dlouhých letech vidím budoucnost nejen pro sebe, ale hlavně moje děti a vnoučata.  S  E-korunou jsme se seznámili zhruba před 14 dny a posloucháme Svobodný vysílač, kde o svém  snu hovoříte.

No, a protože je to skvělý sen a i my bychom se chtěli na něm podílet, zaslali jsme E-koruně dar 2000korun.

Mám pár otázek a budu velmi ráda, když mi na ně odpovíte:

1.  už není souběžná Česka koruna s E-korunou a já si chci koupit čističku odpadních vod. Jak na ni budu šetřit, budu platit každý den o půlnoci srážku? Nebo bude jiná možnost, můžete mi napsat, jak to budu řešit. děkuji

2.   Po rozjezdu E-koruny se bude platit pouze přes telefon, jsme starší lidé a jsme zvyklí  na bankovní kartu. Dočetla jsem se,  že bude aplikace, kterou si stáhnu do telefonu a pak v obchodě zadám Pin?

3.   Kdy se zhruba E-koruna uvede v činnost

4.   Existuje nějaký seznam obchodů, které budou E – korunu využívat?

Za odpovědi Vám moc děkuji a přeji hodně pracovních sil a úspěchů 

Pěkný den, Evo,

Odpovím na Vaše dotazy:

  1. Šetřit se bude tak, že se budou ukládat prostředky do něčeho jiného než oběživa. E-koruna je oběživo, takže do něčeho jiného. Těch variant bude spoustu, ale nejzajímavější a pro nás všechny nejideálnější bude náš společný investiční fond E-koruny. Ten bude mít parametry podobné spořicímu účtu. Kde si vložíte E-koruny, a nejdelší výběrní doba bude 1 měsíc. Vy si tak nakoupíte podíly ve fondu, ale prodat je garantovaně můžete nejpozději do 30dnů. Samozřejmě je to jen jistina, aby nebyl fond zneužíván k uschování E-korun a vyhýbání se tak placení úpisů. Po deseti dnech se na jednotlivé úpisy začne vyplácet výnos. Všechny investice budou vydělávat, ale až po deseti dnech. Takže budete si spořit. Když už budete vědět, že máte naspořeno, požádáte o vyplacení v konkrétní den za 30 dnů. Krátce po půlnoci v daný den, budete mít E-koruny na účtu. Budou i jiné možnosti, ale to se uvidí. A nejjednodušší způsob bude si vzít bezúročnou půjčku. Systém sám bude vyhodnocovat Vaše příjmy a budete mít k dispozici určitou částku bez nějakého dokazování a dokládání. Zvolíte si čas splácení a systém si sám každý den odečte denní splátku. Nikdo nic neriskuje, nikdo se nemusí bát.
  2. Verze 1.0 je dost jednoduchá, protože těch prostředků k napsání toho programu bylo málo, ale vývoj jde kupředu a dnes už se můžeme rozšoupnout a verze 2.0 bude propracovanější a myslím, že karta je už zastaralý způsob. Na drobné platby vymyslíme způsob, kde bude stačit si pamatovat svůj email a PIN. Bez trochu chytrého telefonu se ale v prvních měsících, neobejdeme. Měli byste mít přístup na internet nebo možnost wi-fi připojení. Většina těch obchodníků, bude poskytovat nějaké své připojení, abyste mohli tu platbu provést. Ale tak jak říkám, bude to trvat jen krátkou dobu. Děláme si to pro sebe, takže si to uděláme tak, aby nám to vyhovovalo, co nejvíce.
  3. 25.5.2020 v 16:35 jsem proměnil prvních 10 E-korun. Převedl jsem nejdříve 100 Kč na krycí účet, když se mi automaticky připsalo 100 Kč v aplikaci E-koruny. Zadal jsem směnu na E-koruny. Podle řeči zákona jsem provedl nákup E-korunových elektronických šeků za použití elektronických směnek v Korunách Českých. Následně jsem čekal, co se bude dít přes půlnoc. A hned se objevila chybička, kdy mi byla připsána odměna, ale neprovedl se úpis. Uvidíme, jak rychle si s tím chlapci poradí. Denní úpisy a rozdělování denních odměn je srdce systému. Ne, přesnější označení jsou plíce systému. Musí fungovat přesně a bez chyby. Nádech, to je úpis a výdech, to je rozdělení. Když by to bylo na mě, tak bych na tom makal ve dne v noci. Ale neumím to. Jsme teď odkázáni na pár lidiček, kterým však musíme věnovat důvěru a energii. Padlo slovo, že do konce týdne, ale uvidíme, jak rychle bude odstraněn tento nedostatek.
  4. Seznam obchodů nebo lépe řečeno partnerů se tvoří. Základem jsou samotní zakladatelé, kteří provozují nějakou činnost. Aktuálně se budou objevovat na stránkách e-koruna.com v sekci Partneři.

Moc děkuji za dotazy a mějte se prozatím moc a moc pěkně.

Vážený pane Sapeto.

Na stránkách E-koruna jsem našla i kolonku – zakladatelé.

Myslela jsem, že tam bude jen několik Vás autorů a našla jsem tam i sebe. Tedy je to seznam těch, kdož vložil nějakou položku, tedy minimálně těch 1000 Kč.

Ale překvapilo mě, že tam nejsou jména, jako je paní Vítová, pan Hais, pan Kozák, ani moderátor SVCS, odkud vysíláte. Nevěří tomu???

A proč je tam uveden aktuální stav 280 tisíc, když už při pohledu na první tři vklady je jasné, že vybráno je mnohem víc, nepočítala jsem to – patrně se z toho již něco financuje. Smím vědět co asi, nebo kde se to dočtu?  

Není E-koruna nějaký tunel?

Ano v Síni Zakladatelů jsou všechno zakladatelé a to, proč tam nejsou některá jména, se musíte zeptat jich. Paní Vítová se o nás dozvěděla právě ten den, kdy jsme vysílali, a myslím, že si ani nezjistila všechny informace. Je hodně vytížená. Pan Hais? Nevím, myslím, že ho E-koruna moc nezajímá. A Josef Kozák to je divné, ale být Zakladatelem není povinnost. Ale Radek tam je. Někde tam najdete i Pavla Hlávku, pod číslem 26. To je také moderátor SVCS. 

Celkově je vybráno už téměř 900 tisíc. Ten stav nahoře na stránkách je aktuální zůstatek účtu. Zálohově splácíme výrobu té aplikace. Něco stála propagace, výroba těch současných stránek. Samotné Certifikáty budou třeba stát okolo 50 tisíc. Co se týká těch plateb, tak to bude dostupné pouze pro Zakladatele. Nehodí se, aby různí lidé věděli kde, a za kolik jsme co pořídili. Myslím, že to není vhodné. Kterýkoli zakladatel si může kdykoli požádat a dostane soupis všech nákladů. Je to ale vidět na transparentním účtu. Jen banky umožňují poskytnout historii pouze 1 rok zpět. Co se odehrávalo předtím, není až takové tajemství. Tam figurují dvě částky: 10 000 za návrh a zhotovení loga a 75 000 za první projektovou dokumentaci. Tyto položky byly uhrazeny jen z mých zdrojů, proto tam mám tak vysoký vklad. Tehdy ještě lidé o E-koruně nevěděli, nebylo zbytí. 

Je mi líto, ale stává se to pořád, že jsou projekty, které jsou třeba od začátku vymyšlené jako tunel. Tady to ale opravdu není ten případ. Nejde o to vybírat nějaké vklady. To že někdo posílá více než 1000 Kč, je proto, že prostě ty peníze aktuálně nepotřebuje a chce pomoci. Pro nás to ale není priorita. Lépe více lidí po 1000, protože tím bude více spoluzakladatelů a tím i více počátečních uživatelů. Pár z nich má nějakou firmu a už máme firmy i zákazníky. A obchody se začnou hýbat. Máme cílovou částku dva miliony a třeba jen dodávky na rozvoz brambor v naší společnosti BRAMBORY Z FARMY s.r.o., jsou v hodnotě tří milionů. Když dá každý 1000, tak má spoluúčast. Už mu na tom trochu záleží. Když bych to celé zaplatil sám, byl bych nucen pak dát další obrovské částky do propagace a shánění dalších firem. Takhle se o vše rozdělíme. Nikdo netáhne celou káru sám. Je to společné dílo a jako k takovému tak musíme i přistupovat. Žádný podvod. Žádné půjčky. Pokud na něco nemáme licenci, nebudeme to prostě dělat. Až dosáhneme potřebného peněžního základu, budeme moci založit spořitelní družstvo. Když to spořitelní družstvo přesáhne určité peněžní zásoby, změní se na banku. Takové jsou zákony a my se podle nich budeme řídit. Ale bude to Naše spořitelní družstvo a bude to pak Naše banka. Naše, jako všech uživatelů. Tak je to myšleno od samotného začátku a tak to prostě bude. Krytí a záruky tvoří každý zakladatel a každý pozdější uživatel i firmy, které budou akceptovat E-korunu. Žádný právní subjekt nemůže poskytnout takové krytí. Krytí, které garantuje budoucí obraty a tím i odměny všem zúčastněným.

Je to tak pochopitelné?

Dobrý podvečer Jiří, 

 děkuji za předchozí odpovědi a opět posílám dotazy. 

1) Chtěl bych si ujasnit činnost firem, ty jak jsem pochopil, mohou 
vstoupit do “e koruny” pouze směnou Kč za ekoruny , to pro případ, že 
chtějí nakupovat za ekoruny nebo investovat (SIF pokud mohou). Pokud 
chtějí směnit zpět na Kč bude tato částka “zdaněna” desetinásobkem 
denního úpisu ( okolo 7% uvádíte), budou-li to prostředky z výnosu 
podnikatelské činnosti, také je musí podnikatel souběžně zdanit dle 
daňových zákonů ČR, to je pak daněn dvakrát a zajímá mě, co pak 
podnikatele vede k tomu, aby byl v “e koruně” aktivní? 

2) Je nějak omezena částka e korun, kterou může firma nakoupit? Jak je 
e-koruna chráněna proti cizím spekulativním nákupům (třeba subjektů, 
kteří se jí budou cítit ohroženi a mají prakticky neomezené zdroje) ? 

3) Jak se bude nakupovat např. na tržištích ovoce a zelenina ? 

4) Nepovede množství prostředků pro státní správu k plýtvání? 

5) A u občanů k nesmyslnému nakupování ? 

Děkuji předem za odpověď a vysvětlení. 

Krásný den všem, Luděk

Dobrý podvečer i Vám, Luďku

na tak rychlou odpověď si nezvykejte. 🙂

Vyřizoval jsem emaily ze včera, a když tak, tak jsem si řekl, že to doklepu všechno.

1. Upřesním: Firmy jsou hlavně nutné jako příjemce E-korun od zákazníků.

Směna zpět na Kč je pod poplatkem ve výši 1,643% to je desetinásobek denního úpisu, který je ve výši 0,1643%. 

Firmy dostávají také odměnu společně s uživateli. Celkový úpis se dělí na polovinu. Jednu polovinu si rozdělí uživatelé a druhou si rozdělí Firmy. Na všechny platí hodnocení, které se počítá z obratu firmy v E-korunách. Firma z vysokým obratem a nízkým výběrem, tedy směnou zpět má mnohem vyšší podíl než firma, která měla nízký obrat a ještě ho většinu směnila. Snaha je o to, aby se udržely E-koruny v oběhu. Na vysílači budeme informovat o celém vývoji. Co se vyplácí a co se nevyplácí. Víte, že mám v E-koruně několik firem, takže to budou nezkreslená fakta. Uvidí se i kolik těm firmám bylo strženo, kolik uhradili na poplatcích při směně, ale nemyslím si, že budu nucen směňovat příliš často. Budu se snažit užívat E-korunu k výplatám a placení nejrůznějších nákladů. Mám za to, že E-koruna bude alespoň z počátku suplovat reklamní agenturu, protože i 1,643% je směšná částka oproti nákladům za reklamu a věřte, že vím, o čem mluvím.

Takže motivace firem je jasná. Obrovská kupní síla uživatelů E-koruny. Značné navýšení obratu za směšné náklady. Pokud se podaří dosáhnout toho, abych nemusel měnit zpět, tak to bude fantastické. Vlastně desetkrát fantastičtější… 

2. Spekulovat s E-korunou je totální nesmysl, takže ne horní hranice není omezena. Není omezena, protože nakoupit a pak zase prodat, znamená ztratit 1,643% a pro E-korunu to znamená posílení kurzu a pro uživatele i firmy to znamená navýšení denní odměny. Znamenalo by to vlastně takový dar všem uživatelům. Tak se E-koruna chrání proti spekulacím. Proto tam je ten poplatek, který z části posílí kurz a z části posílí odměny.

3. Prodejce na tržišti potřebuje jen mobilní telefon s přístupem na internet a může přijímat platby v E-korunách. Brzy však přijdeme s terminály, které usnadní takový provoz.

4. V době, kdy budeme vyplácet státní správu, bude zcela jiné složení ve správě státu, ale i krajů nebo obcích. Proto se zároveň pracuje na E-DEMOKRACII. Rýsuje se mi v hlavě jistý plán financování přímo jednotlivých rad, takže peníze poputují přímo do Obecních Rad a ty se budou pak spojovat, aby uskutečňovali své projekty. V místě vědí nejlépe, co potřebují. Ale zatím to je jen nápad.

5. Nesmyslné nakupování? Souběžně se rozběhne program E-VZDĚLÁVÁNÍ, který by v lidech měl probudit to správné tvůrčí myšlení. Konzumní myšlení je způsobeno tím, jaká je celková společnost, jaké působení tvoří sdělovací prostředky, reklamy atp. Vše se vším souvisí. Hlavně se nebát a chápat vše v širším kontextu. 

Přesně takové otázky a hledání odpovědí nás přivádí ke správnému výsledku. 

Moc děkuji a těším se na další kolo. Kdyby tak byli všichni jako Vy.